Registr střetu zájmu

Registr střetu zájmu

REGISTRACE

 Podmínky používání internetových stránek

Vítáme vás na internetových stránkách www.stretzajmu.cz (dále jen "Stránky"), které provozuje společnosti Web & Media a.s.  se sídlem v Praze, Václavské nám 832/19, IČ 275 70 81, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 108 77(dále jen "Vlastník")

 

Na této stránce se můžete seznámit s podmínkami provozu těchto Stránek, jejich používáním, právy a povinnostmi Vlastníka a návštěvníkům.


Podmínky používání

a) Služby poskytované těmito Stránkami jsou veřejně přístupné. Používání Stránek je podmíněno souhlasem s těmito Podmínkami. Návštěvník Stránek vyjadřuje souhlas s těmito Podmínkami jejich používáním. 

 

b) Bez souhlasu Vlastníka není dovoleno používat tyto Stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany Vlastníka.

 

c) Návštěvník se zavazuje, že při používání těchto stránek se bude řídit platnými právními předpisy České republiky, bude vždy jednat v souladu s těmito předpisy, dobrými mravy a těmito Podmínkami.  

 

d) Návštěvník bere na vědomí a souhlasí s tím, že může dojít k částečné či úplné nefunkčnosti Stránek. Dále může dojít také ke změně či zrušení poskytovaného obsahu nebo služeb. Uvedené skutečnosti nezakládají návštěvníkovi Stránek nárok na náhradu škody. 

 

e) Tyto Stránky mohou obsahovat odkazy na internetové servery a stránky třetích stran. V těchto případech Vlastník neodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

 

Obchodní a administrativní kontakt:

 

e-mail:

telefon: +420 222 360 152, +420 608 828 783

 

Hlášení problémů, ztráta hesla:

 

e-mail:

telefon: +420 222 360 152 (08:30 - 16:30 hod.)

 

Aktuální ceník

 

Platnost ceníku od 1. dubna 2012 do vydání nového ceníku. C

Název služby Cena bez DPH Cena s DPH
Jednorázový aktivační poplatek 990 Kč 1 188 Kč
Neomezený přístup do aplikace, cena za 12 měsíců 500 Kč 600 Kč
Osobní nebo telefonické školení dohodou dohodou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Provozovatel centrálního registru si vyhrazuje právo na změnu ceny. Změna cena se netýká uživatelů s uzavřenou smlouvou o spolupráci.

 

Jsme velice rádi, že jste rozhodli pro registraci do systému centrálního registru. Registrace a objednávka služeb Vám přinese významnou úsporu času a zároveň vyřešení zákonné normy efektivní cestou.

 

Registrací do systému se k ničemu nezavazujete. Dodržení smluvních podmínek a garance služeb z naší strany je podmíněna až vzájemným odsouhlasením objednávky.

 

Službu lze objednat na dobu určitou nebo na dobu neomezenou. Záleží pouze na Vás a na Vámi zvolené míře komfortu. Nejnižší možná doba objednávky je na dobu jednoho roku.

   

 

Registrační formulář:

 

Prosíme o vyplnění maxima informací. V případě, že si s požadovaným polem nevíte rady zanechejte ho prosím prázdné. Spojíme se s Vámi telefonicky a upřesníme si s Vámi potřebné náležitosti. Nezapomeňte prosím vyplnit kontaktní údaje.

 

Po odeslání vyplněného formuláře Vás budeme do 48 hodin kontaktovat ve věci potvrzení objednávky a domluvení dalších kroků.

 

Děkujeme Vám za vyplnění formuláře a přejeme Vám příjemnou práci se systémem.

 

 

 

Identifikační

Název:

IČ:

DIČ:

Plátce DPH:

Ulice:

Č.p.:

Obec:

PSČ:

Kraj:

 

Statutární zástupce

Jméno:

Příjmení:

Telefon:

E-mail:

 

Technický nebo administrativní kontakt

Jméno:

Příjmení:

Funkce:

Telefon:

E-mail:

 

Doplňující informace

Www:

Počet zveřejňovaných informací za rok: ks.

Předpokládaný počet přístupů za rok (nevyplňujte v případě, že nedokážete počet odhadnout): x.

Kde jste se o nás dozvěděli:

 

V rámci registrace do systému chci zároveň provést závaznou objednávku služby

Informace k objednávce

Varianta programu:

 

 

Ano

Přeji si i základní telefonické zaškolení používání systému: +350 Kč

Ano

Přeji si osobní konzultaci a individuální zaškolení používání systému: Individuální cena dle regionu

 

 

Celková cena bez DPH: 990

 

 

 

Aktuality a upozornění

10.06.2011

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR SPUSTILO CENTRÁLNÍ REGISTR EVIDENČNÍCH ORGÁNŮ

Centrální registr evidenčních orgánů byl vytvořen na základě Strategie vlády v boji proti korupci na období let 2011 a 2012 pro zjednodušení přístupu veřejnosti k informacím v jednotlivých registrech oznámení a pro účinnější veřejnou kontrolu veřejných funkcionářů. Centrální registr evidenčních orgánů je pomocníkem, prostřednictvím kterého je možno se dostat přes vloženou WWW adresu přímo na internetové stránky registru oznámení konkrétního evidenčního orgánu.

Celý článek

25.06.2008

Žadatelé o nahlížení do registru již NEMUSÍ na úřad

Přehlasováním prezidentova veta k novelizaci Zákona 159/2006 Sb. O střetu zájmu je platná nová verze zákona, kterou si můžete přečíst v sekci Pro občana - Zákon o střetu zájmů. Obsahuje některé změny, například často diskutované přiznání ředitelů základních a středních škol a také osobní žádost občana, který chce nahlížet do registru.

Celý článek

24.06.2008

Formulář pro oznámení v upravitelné formě

AKTUALIZOVÁNO - Stáhněte si formulář pro podání oznámení také v upravitelné formě DOC, kterou je možno upravit například v MS Word. Lze také stáhnout verzi v PDF, kterou si vytiskněte, dopište údaje, následně naskenujte a nahrajte do registru.

Celý článek

11.06.2008

Sněmovna odmítla Klausovo veto zákona o střetu zájmů

Poslanecká sněmovna dnes přehlasovala veto prezidenta Václava Klause a znovu schválila novelu zákona o střetu zájmů. Klaus, stejně jako předtím Senát, návrh odmítl mimo jiné proto, že by podle něj museli oznámení o majetkových poměrech podávat i ředitelé základních a středních škol.

Celý článek

06.06.2008

Zvýšený zájem o registraci

Z důvodů zvýšeného zájmu o registraci se doba vyřízení požadavků může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení.

Celý článek