Registr střetu zájmu

Registr střetu zájmu

Bezpečnost dat

Velice si vážíme důvěry, kterou nám dlouhodobě projevujete. Ochrana dat a jejich bezpečnost je pro nás prioritní. Důvěryhodné vztahy s našimi obchodními partnery a klienty jsou založeny na několika takových prioritách, které mají za cíl nabídnout partnerskou stabilitu a především výhodnost dlouhodobé spolupráce.

 

Zabezpečení dat je vyřešeno několika na sobě nezávislými procesy. Ať už se jedná o zabezpečené SSL šifrování pomocí 128 bitového klíče, kódováním dat přímo na serveru, přístup k datům přes pokročilé ověřovací mechanismy, časové zámky  nebo využití vysoké úrovně organizačního zabezpečení.

 

Na našich serverech hostují své systémy taktéž subjekty, jejichž data mají mnohdy těžce vyčislitelnou hodnotu. Data našich klientů splňují bezpečnostní požadavky Národního bezpečnostního úřadu kladené na informace obsahující vysoce citlivé informace.

 

Na bezpečnost dat a stabilitu informací poskytujeme dlouhodobé smluvní garance kvality.

 

Servery na kterých jsou uloženy Vaše data jsou umístěny ve špičkovém telehousingovém centru GTS Novera (požární systém na bázi inertního plynu FM 200, bezpečnostní agentura atd.).

 

Parametry datového úložiště poskytovaného servery GTS Novera Telehouse:

 

  • Optická plně zálohovaná síť s rychlostmi 10 Gbit/s mezi hlavními uzly a 622 Mbit/s do regionálních center
  • NIX: 2x 1 Gbit/s
  • Vysoce zabezpečený prostor (čipové karty, speciální bezpečnostní klíče, dálkově dohlížené dveřní zámky, recepční služba)
  • Záložní zdroje nepřerušitelného napájení (UPS, dieselagregát)
  • Decentralizovaný hasicí systém pro každý stojan (plynem FM200)
  • Klimatizace a nepřetržité sledování hodnot teploty, vlhkosti a napájení
  • Nepřetržitý dohled nad sítí
  • Servisní podpora včetně resetu serveru na žádost zákazníka
  • Dva vysokonapěťové okruhy napájení (2 nezávislé městské části)
  • Non-stop certifikovaný přístup k serveru

 

 

Aktuality a upozornění

10.06.2011

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR SPUSTILO CENTRÁLNÍ REGISTR EVIDENČNÍCH ORGÁNŮ

Centrální registr evidenčních orgánů byl vytvořen na základě Strategie vlády v boji proti korupci na období let 2011 a 2012 pro zjednodušení přístupu veřejnosti k informacím v jednotlivých registrech oznámení a pro účinnější veřejnou kontrolu veřejných funkcionářů. Centrální registr evidenčních orgánů je pomocníkem, prostřednictvím kterého je možno se dostat přes vloženou WWW adresu přímo na internetové stránky registru oznámení konkrétního evidenčního orgánu.

Celý článek

25.06.2008

Žadatelé o nahlížení do registru již NEMUSÍ na úřad

Přehlasováním prezidentova veta k novelizaci Zákona 159/2006 Sb. O střetu zájmu je platná nová verze zákona, kterou si můžete přečíst v sekci Pro občana - Zákon o střetu zájmů. Obsahuje některé změny, například často diskutované přiznání ředitelů základních a středních škol a také osobní žádost občana, který chce nahlížet do registru.

Celý článek

24.06.2008

Formulář pro oznámení v upravitelné formě

AKTUALIZOVÁNO - Stáhněte si formulář pro podání oznámení také v upravitelné formě DOC, kterou je možno upravit například v MS Word. Lze také stáhnout verzi v PDF, kterou si vytiskněte, dopište údaje, následně naskenujte a nahrajte do registru.

Celý článek

11.06.2008

Sněmovna odmítla Klausovo veto zákona o střetu zájmů

Poslanecká sněmovna dnes přehlasovala veto prezidenta Václava Klause a znovu schválila novelu zákona o střetu zájmů. Klaus, stejně jako předtím Senát, návrh odmítl mimo jiné proto, že by podle něj museli oznámení o majetkových poměrech podávat i ředitelé základních a středních škol.

Celý článek

06.06.2008

Zvýšený zájem o registraci

Z důvodů zvýšeného zájmu o registraci se doba vyřízení požadavků může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení.

Celý článek