Registr střetu zájmu

Registr střetu zájmu

Aktuality

Zvýšený zájem o registraci

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

 

Podvod

Autor: jiri gunar Muž

Založeno: 13.05.2016, 00:24

Odpovědí: 0

Dobry den jsem syn Miroslav Gunar .Prosivas je to vse podvod ponevac tata pracoval na urade aby moch pomahat takovych romaku ktery byli problemovi nebo jim pomahal aby jejich deti chodili do skoli a tak dale .Prosivas ale nemnel zadnou skolu ale urady tatinka znali vedeli ze komunyta romaku ho znali a respektovala proto pracoval na urade nic zvláštního kopeteci nemnel ulechcoval uradum praci .Gunar M. byl ze stary doby co se tyce pocitaci nebo telefonu to bylo pronej tabu mnel staty tefon nel prevzit hovor nebo zavolat to je vse
JA syn vym ze nekdo vyuzil tatinka veškeré informace co se tyce citovych udaju podvodu .Vote nekdo pres elektronické podani aby pusobyl v EU hospodareni a ekonomice
To podvod ponevac jsem trosku studoval co by v EU uniji mnel vedet neco o hospodareni a zahranicnich ekonommice co je vimysl tata mnel vychozenych tri zvaztnich trit .Neco vam povipovim tata mnel treba prepoklady v EU .Vite vse je podivne tatinek je posmrti dva roky mneli sme dedicke rizeni nic neprobehlo nejake finace nebo pojištění vse sme zistili naopak byla pravda jina treba fondy cene papiry stavebni sporeni to jsem zistil co tatinek platil neco trvalim prikazem v zamnestnani a vipisech co jseme nasli cesky sporitelny nevim proc vse bylo utajenypredem pripraveny kdyz tatinek zil podany pisemne jeho podpisem na soudem o osbnich udaju 101/ 2000sb veskery inyciali byli ponyt adresa byli ututajeny ale cim byli pozmneni udaje osbniho auta ponevac bylo vedeno uradech tata se staral o vnucku ktera je postizena sestra mnela pozadany sociální davku 2 stupne .Vse mneli vymisleny pusobyl vEU unyji byl obchodní cinosti ale jsem studoval v hospodareni tak kryze ekonomice prisla 2013 2014 nejhori co by mnel otec ta iflace uvro 27 v cnb ta ekonomika prisla pro radu hodne po hospodareni ze koruna poklesla ale vyte tatinek nebyl byl posmrti .Ale vym proc to tak bylo nnasel se kdo nahradil gunara i kdyz byl posmrti vsak nikdo to nevedel vse mne pozvednout hospodareni a korunu v cnb pozmnenit euro .Vse chteli cerpat dotace co tatinek dostal cos taky cerpali v nakupech v ekonomice jsou nesmislne opravi budov ktery byli v hosporeni nesmislne vse delali spis nevim jak to nazvat vedeli ze dotace je člověka ktry byl posmrti .Tata vse platil pojisky pojištění proste vse ale potom jak ukradli dokumenty tak se to neatilo nebo spise nahlasit udalost ke vsemu ale rodina nic netusila ze tatinek neco mnel produkty vse co tatinek platil zakocili tim ze dokumenty zneuzili .Vse se to podava na policji vse prosetri dekuji za pochopeni gunar jiri

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 


6. června 2008, 09.49 - Z důvodů zvýšeného zájmu o registraci se doba vyřízení požadavků může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení.

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Aktuality  

Poslat článek Diskuse (1) Autor: Admin Administrátor Přečteno: 21159x

 

 

Aktuality a upozornění

10.06.2011

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR SPUSTILO CENTRÁLNÍ REGISTR EVIDENČNÍCH ORGÁNŮ

Centrální registr evidenčních orgánů byl vytvořen na základě Strategie vlády v boji proti korupci na období let 2011 a 2012 pro zjednodušení přístupu veřejnosti k informacím v jednotlivých registrech oznámení a pro účinnější veřejnou kontrolu veřejných funkcionářů. Centrální registr evidenčních orgánů je pomocníkem, prostřednictvím kterého je možno se dostat přes vloženou WWW adresu přímo na internetové stránky registru oznámení konkrétního evidenčního orgánu.

Celý článek

25.06.2008

Žadatelé o nahlížení do registru již NEMUSÍ na úřad

Přehlasováním prezidentova veta k novelizaci Zákona 159/2006 Sb. O střetu zájmu je platná nová verze zákona, kterou si můžete přečíst v sekci Pro občana - Zákon o střetu zájmů. Obsahuje některé změny, například často diskutované přiznání ředitelů základních a středních škol a také osobní žádost občana, který chce nahlížet do registru.

Celý článek

24.06.2008

Formulář pro oznámení v upravitelné formě

AKTUALIZOVÁNO - Stáhněte si formulář pro podání oznámení také v upravitelné formě DOC, kterou je možno upravit například v MS Word. Lze také stáhnout verzi v PDF, kterou si vytiskněte, dopište údaje, následně naskenujte a nahrajte do registru.

Celý článek

11.06.2008

Sněmovna odmítla Klausovo veto zákona o střetu zájmů

Poslanecká sněmovna dnes přehlasovala veto prezidenta Václava Klause a znovu schválila novelu zákona o střetu zájmů. Klaus, stejně jako předtím Senát, návrh odmítl mimo jiné proto, že by podle něj museli oznámení o majetkových poměrech podávat i ředitelé základních a středních škol.

Celý článek

06.06.2008

Zvýšený zájem o registraci

Z důvodů zvýšeného zájmu o registraci se doba vyřízení požadavků může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení.

Celý článek